pondělí 13. února 2012

Co mám na stole

                          
Konečně jsme se s Alicí sešly v ,,práci"  ,  vylíčily si všechny neuvěřitelné věci a do toho se uculovaly z eufórie, že největší pracovní /zkouškové masakry máme zdárně za sebou . Máme čas na čtení, pedikůru, kamarádky, návštěvy sekáčů, zevlování do krbu. A na klienty. Život je báječný. 
Jako třešnička na dortu je iPad na mém stole. Moc děkuji panu NXY za půjčení. Mám obrovskou radost.
Mám óóóóbrovskou radost. Večer jsem šla dát dětem pusu.

9 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Ta pusa je důležitá:) Jsem ráda, že máte na chvíli trochu volněji. Já si totiž pomalu začala připadat jako lenoch a kavárenský povaleč. No oproti vám! Ráda sem chodím. A právě si zabydluju pokoj, sice jen na necelý rok v cizině, ale člověk se chce i tak cítit doma, že ano?! Ještěže tady v Anglii mají tolik bazarů, kde člověk pořídí levně. Jen uznejte, židle za libru, stolek za tří. A přitom to má styl a ladí to... Občas přemýšlím, jak bych ty věci odvezla domů. Ale ne, nechám je tu, je lepší cestovat nalehko a k těm věcem se moc nevázat. Zatím ještě nemám chuť lepit se k místu... Dobrou! Iva

Soňa Malinová řekl(a)...

Bazary s mužem milujeme.Už jsme tam nakoupili spoustu věcí a měla by jste vidět naše garáže!:-) A ještě k tomu zabydlování.Kamarádka se s rodinou často stěhuje,protože její muž je kazatel.I když bydleli na ultra hnusném sídlišti , tak hned při vstupu do bytu si člověk připadal jak doma.Ted bydlí v Praze a vždycky ,když u nich spim, tak hoří svíčky a lampicky.
Mějte se v UK moc hezky!

Anonymní řekl(a)...

Čím máte přilepené ty papíry na stěnu? Nezničí se stěna při oddělání papíru? Tohle je podle mě největší peklo - jak přidělat něco na stěnu, když to tam nechci na delší dobu a přitom zdi neponičit.... Terka

Soňa Malinová řekl(a)...

http://www.fler.cz/white-fox

Lepítka prodává Andrea a Jana na Fléru.Jsou z Japonska. Mám oblepený dům:-))Neničí to lepený papír ani zeď.

Terka řekl(a)...

hehe taky mam doma 4leteho a skoro 40leteho hrace her, i kdyz ja obcas take "zaparim"

ipad jsem mela take pujceny, moc se mi libi, ale pro me je to takova"hracka" k nicemu to nevyuziji hold

Soňa Malinová řekl(a)...

K mojí práci je iPad jako stvořený. Přijedu ke klientovi. Vyfotím si iPadem prostor, pak si do něj zapíšu poznámky a na závěr si prolistujeme vizualizace a fotky. Cestou vlakem si vyřídím mejly , přečtu knihu, poslechnu hudbu.Jedna placka a tolik užitku!:-))

Anonymní řekl(a)...

Díky za tip na s-lepičku. Asi to budu muset vyzkoušet. T.

hanele řekl(a)...

ještě že se blíží narozeniny :)

Anonymní řekl(a)...

Na Ipad nedam dopustit... Od chvilky co jsem ho dostala od sveho muze ho nedam z ruky :) Happy wife, happy life... pise se na nem :) Zuzi (z Danska)