pátek 24. února 2012

Navrhování na dálku

Nikdy jsme se s majiteli neviděli, stejně tak  interiér před ani po realizaci.V tomto případě foto vítáno, protože pro anonymní tvář neumím navrhovat. Přišly nám fotky z dovolené krásného mladého páru + pes:-)

Úspěch rekonstrukce bytu stojí na třech důležitých věcech:
1. Majitelé si vyberou designéra podle jeho realizací. Tím nedochází ke třecím plochám.Vědí, co mohou očekávat.
2.Kvalitní stavební firma a vedoucí, který při rekonstrukci myslí a přináší sám řešení. Během rekonstrukce volali snad jen 5x.
3. Stolařská firma, která neříká ,,to nejde"


V kuchyni s tímto půdorysem jste už určitě někdy seděli. V Havířově jí mají snad všechny paneláky. Klasické uspořádání: vrchní skříňky naproti oknu, sporák úplně vlevo, v jednom rohu spíž, v druhém rohu lednice.Kuchyňský mikrokosmos, do kterého se často nacpe i jídelní stolek  Zkusili jsme skříňky  prohodit a vytvořit pracovní plochu do ,,L".  Získali jsme větší pracovní plochu. Stůl do rohu.( skříňky vedle lednice vytvořili opticky z nudle čtvercový půdorys).
Toto řešení je na úkor spíže, která je menší. Ale na druhou stranu  jsme vtěsnali i myčku a zachovali klasický postup prací (vyjmutí z lednice ,opláchnutí, příprava, šup do hrnce)
 Pokud máte takovou  kuchyni, klidně si jí podle návrhu udělejte. Berte to jako free střih na šaty nebo tak něco.Včera nám přišel lístek od majitelů bytu. Tentokrát pozdrav z dovolené z Krkonoš.
Někdy bych je ráda viděla na živo.