čtvrtek 24. listopadu 2011

Zpátky doma

Za posledních 54 hodin jsem naspala dohromady asi 7 hodin, takže by nebylo úplně rozumné se ještě teď nějak rozepisovat. Zajímavé je, že když člověk přešvihne určitou hranici, najednou už se mu spát nechce.
Ale!!Taky by nebylo fér, nenapsat ani řádek.Tak tedy jen úvod k mému tripu.
10 minut před odjezdem vlaku v 5:00 na parkovišti před nádražím jsem zaparkovala za jedním autem Vylezla, zamkla, ruční brzda povolila a  auto pomalu dojelo k dalšímu autu. Řidič vylezl a já jsem v tu chvíli děkovala Bohu, že v tom autě seděl anděl (musel to být anděl:-)), protože  on se jen usmál a řekl, ať si auto klidně nechám ,,opřené" o to jeho a běžím na vlak. V tomto duchu pokračoval celý den. Milí lidé, klienti, přátelé. Já vím, že to může někoho nakrnout, že jsem měla tak báječný den, ale můžu Vás uklidnit, že mám dny , kdy od rána jde všechno úplně blbě.Dnes jsem se vrátila  a mé auto stálo v pohodě na stejném místě, jen anděl se svým vozem už tam nebyl.

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Milá Soňo,
máš velmi hezký blok, je nádherné, jak lze podle blogu poznat srdce člověka . . . a ty máš VELKÉ.
Velmi často Tvůj blok navštěvuji a raduji se z každého Tvého úspěchu a přeji Ti mnoho takových setkání se svými anděly ( dobré je, že to máme s Těmi anděly 2:1, že).
Ať Tě Bůh ochraňuje a celou rodinu,ať Ti požehná!
Vlaďka

Soňa Malinová řekl(a)...

Díky za krásné přání.