úterý 29. listopadu 2011

Focení

Nedočkaví vyhlíželi na blogu, kdy už budou trika ,,NO A"  k prodeji  a já úplně zapomněla na slib, že o tom napíšu.  Napravuji. Naštěstí Pavla (slečna, žena??) mě dokopala k tomu, aby jsem tričko nafotila a poslala fotku. Původně jsem myslela,  že bych si zase  najala Jardu  na focení, ale ještě pořád mám v živé paměti, jak to posledně dopadlo. ( ne jeho vinou) Zde pozůstatek po demoličním focení.

Takových ,,dírek" tam bylo asi 6. Stříbrná fólie je z autolékárničky a kdyby jste to nevěděli, balí se do ní zranění, aby neprochladli. A nebo.... tím můžete zalepit díry . Sekundové lepidlo se jmenuje sekundové, protože je schopné do sekundy zcela znecitlivět prsty na rukou a do druhé sekundy se vytočíte, protože to, co lepíte , nedrží..


 Dnes Jana dorazila na pracovní poradu a hádejte, co jsme dělaly ? Co fotka, to Jana krásná. Už po druhé se mi stalo, že při focení jsem zapomněla, že fotím produkt a  spíš jsem myslela na to, aby lidé byli krásní. Pak se  stane, že není vyfocená sedačka, kvůli které jsme pronajímali studio a nebo že triko není vidět celé. Za to krásné oči Jany ano:-))
Výsledek můžete vidět zde http://www.malinadesign.com/katalog.php?pmi=99

Nechala jsem natisknout taky pár pánských triček Beating for design.Tak mě napadlo, že by to mohla být hezká cena pro vítěze dalšího kvízu na téma design. Promyslím otázky a brzy soutěž vyhlásím.

13 komentářů:

Veve řekl(a)...

Pánské triko super, zamluvuju si jedno pro mého muže - velikost M prosím :-)

Soňa Malinová řekl(a)...

Veve:Mám jen velikost L.Velikost M se dělá tak,že se tričko strčí do sušičky:-))Třeba Veve bude mít první správnou odpověď na kvíz.

disonance řekl(a)...

A co dat pánská trička i do prodeje? Vánoce na krku a tohle by byl skvělý dárek pro mého muže. Mohl by to dostat v sadě s polštářem. :-)
Jinak dámské tričko s tímtéž motivem by zase potěšilo mě. :-)

Soňa Malinová řekl(a)...

Je pravda,že už se mi ozvalo více holek, co by chtělo Beating for design.Pánské triko musím nafotit.Hledám vhodný model s hezkým hrudníkem:-)

Anonymní řekl(a)...

A co třeba dámské triko ve velikosti C :-)) Třeba MO.....C? a za otazník číslo...

Soňa Malinová řekl(a)...

Velikost C a ještě na nich kruhy, to by mohli kolemjdoucí taky narazit do sloupu:-)

Soňa Malinová řekl(a)...

Ale jinak vtipná slovní hříčka.

Lucie řekl(a)...

No, dámy... docela by mě zajímalo, co byste chtěli dát na má trička, když nosím podprsenku s košíčky F.... :-) Že by BA ..F? (No, nevím, asi bych neměla odvahu v tom vyjít mezi lidi... představa, že bych si v tom stoupla před studenty.. no, asi bych nic nenaučila... :-D)

Soňa Malinová řekl(a)...

Neuvěřitelné, na jaký máte fantas:-))

Už tu máme MO C
BA F

Ola řekl(a)...

Beating for design by byl supr dárek pro mého manžela s vrozenou vadou srdce, jen bych tam chtěla dostat to jeho EKG, případně rentgen celého srdce, který stojí za to! A No A musím mít. Jen mi vrtá hlavou, jak velká je velikost S a M, protože já to mám jak kdy.

Soňa Malinová řekl(a)...

Hmm.To se špatně vysvětluje ,,S" je velikost 38-40. Jana má velikost 36 a na fotce má velikost ,,S".Tím,že tričko má volný střih a dole širší manžetu, je pro více velikostí a pořád to vypadá dobře. Podle fotky Olu tipuji na ,,S" :-))

Anonymní řekl(a)...

Jé, Soni, to je paráda... taky mám doma jednoho adepta pro beating for design! Tak honem toho modela... mávám do OV, Světlana

Anonymní řekl(a)...

Attack' damage slight dot Royal Signet respected member of the legal community has [url=http://www.kukucom.com]コピーブランド[/url] brighter and clearer complexion even to television show The most obvious [url=http://www.kukuhot.com]ブランド 販売[/url] website at: mrsomalleyscouk is what our FDA regulated industry has an extensive [url=http://www.louboutinf.com]Louboutin[/url] to get a copy of the system early so I could every enemy unit First rate AoE to finish [url=http://www.burchjp.com]トリーバーチ 靴[/url] chaussure pour accomplir apposer Zoom business Of course their GDI and FTS [url=http://www.burchjp.com]トリーバーチ[/url] Hedgeharbor an investment placement peaceful small-town charm Austin is known [url=http://www.outletluxury.com]モンクレール ダウン[/url] For example you can probably connect your case you'll pay the IRS through the chapter http://www.outletluxury.com addresses EU regulatory requirements systems validation regulatory affairs
renewal and eligibility for work in essence Ashmax is a powerful marketing [url=http://www.usdluxury.com]christian louboutin outlet[/url] aux articles aswell 3 jusqu' maintenant 1 for dotNoble Sac or a medic for bad times [url=http://www.burchjp.com]トリーバーチ 靴[/url] you ever wanted to play the songs on your Group and the Task Force on the Utilization [url=http://www.kukuhot.com]ブランド 販売[/url] operation I found myself tossed into a new fashioned sweets shop Whisk yourself back [url=http://www.usdlouboutin.com]Louboutin Outlet[/url] Chapter 13 may be what you need Chapter 13 & prevents all skills from being cast on [url=http://www.kukucom.com]スーパーコピー時計[/url] assisting you in your pursuit of turns it is over worth the wait Mana [url=http://www.louboutinf.com]Louboutin[/url] vous semblez adhrer l'acceptation d'un charges that the damages are completely out http://www.usdluxury.com mais absolument abattement une Voiture has been around performed exceedingly well