středa 13. dubna 2011

Lidové vzory

Před dvěmi lety přišla vlna lidových vzorů a ještě pořád se nás drží. Nemohla jsem odolat a přidala jsem  LITTLE LACE do obchodu .Plechové lampy se šněrovačkou a k tomu textilní oranžový kabel - I love it!

(KARTEL,lampy FLY)
Včera jsem byla v Praze a mimo jiné jsem viděla v domácnosti 80 letého pána lustr FLY od Kartelu.Tedy, myslela jsme si, že je to ten lustr od Kartelu. Koupila mu ho jeho žena před 40 lety . K nerozeznání. Stejně velký, stejný materiál. Jen ta cena neseděla. Měl tam spustu jiných krásných věcí a vůbec, návštěva byla skvělá, cesta taky a kniha ,,Příšerně nahlas a k nevíře blízko" mě totálně rozložila. Hrozně špatně se brečí  ve vlaku nenápadně. Některé strany jsem musela číst na etapy, protože by mě jinak vyvedli z vlaku.
Ostatně to se taky skoro stalo, protože jsem si koupila 3 místenky na Pendolíno (Ostrava - Praha, Praha- Olomouc, Olomouc - Ostrava) na slevovou kartu.Tu jsem si ale nechala doma. Doklady taky. Musela jsem doplatit slevu na místenkách + pokutu. Ale stejně to byla hezká pracovní cesta.