pondělí 4. dubna 2011

Kovový nábytek

Nic jiného mi nezbylo, než přidat na svůj e- shop kovové stolky a lampy. Časopis Bydlení asi věděl, že to už mám rok uložené v počítači a moc se k tomu nemám obnovovat sortiment, proto to vzal do svých rukou a otiskl, že stolky si klidně můžou lidi u mě koupit. A když už mi dnes zavolala druhá paní , nebylo zbytí:-)) Tak tedy ode dneška informace platí. Přidala jsem ještě lampu BENDINO, která je taky v červené a černé.


Kdo pozorně prolistoval MB, narazil na Novoretro http://www.novoretro.net/ a to je teprve pastva pro oči.! 70- 80 léta jak vyšitá. Ceny báječné. S Hanele slintáme.Muž obrací oči v sloup.
Ha a ještě perla dne.Dnes focení pro Moderní byt a pak na závěr ještě pár fotek mé osoby.(mám 4 dny hroznou rýmu,takže oči jak angorák, červený nos) Fotit se nechcííí. Jdu se namalovat a když přijdu na místo činu, fotograf řekne, že bych se ještě mohla namalovat.Tak to mi nepřidalo. Pak jsem byla poslána se převlíct.Nemám NIC na sebe!!! A už vůbec nic cool. Nevadí.Vytahuju triko I need hollyday, které mi podarovala Hanele a už má místama díry.Ale pak....15 minut...ani to nebolelo a fotky fakt hezké.Tedy aspoň ve foťáku byly hezké.Krásné kompozice, nasvětlení....Nevím, jestli to byl záměr (ale spíš jo) , stojím v ,, Božím oku" (říká se trojúhelníkovému oknu ) a za mnou to svítí a já taky a je to přesně tak , jak to má být.

7 komentářů:

Gugu řekl(a)...

Dobrý den, Soňo, a kdy má Moderní byt s Vámi vyjít? Tenhle časopis kupuju příležitostně, ale s Vámi bych si ho koupila na jistotu. :) děkuji, Lucie

Soňa řekl(a)...

To nevím ani já:-))Ale až mi dají vědět,tak určitě napíšu.

Markéta řekl(a)...

Milá Soňo, jdu Ti pochválit pěkný článek v MB!!! Doručovatelská služba mi ho doručila v neděli brzy ráno, přebýrala ho Sárinka, donesla mamince do ložnice a já ho četla ještě v posteli :)). M.

Anonymní řekl(a)...

Zdravím, nábytek zajimavý! Ale chci se zeptat zda tady bude něco zase k tvoření! :-))Co si mužeme udělat doma :-))Už se těším...

Bullik řekl(a)...

safra..tak az dnes dorazilo MB..ale hned radost!vecer se o Vas neco dozvim :-)

Soňa řekl(a)...

Jej.K tvoření? To byl předminulý příspěvek, natírala jsem staré židle ,skříně, stoly...

Fangyaya řekl(a)...

canada goose uk
michael kors bags
ugg boots
cheap louis vuitton handbags
ugg boots
toms outlet
mont blanc ballpoint pens
michael kors outlet online
air max 95
montblanc pen
ugg boots sale
michael kors factory outlet
coach outlet store online
polo ralph lauren outlet
louboutin sale
ugg outlet
timberland boots
hollister outlet
ugg boots
toms sale
thunder jerseys
coach outlet online
uggs outlet
louis vuitton outlet stores
louis vuitton outlet stores
ugg boots on sale
the north face jackets
timberland shoes
ugg boots
sac louis vuitton
coach outlet online
ugg on sale
nike roshe run femme
adidas outlet
the north face outlet
montblanc pens
michael kors outlet clearance
cheap jordan shoes
michael kors
oakley sunglasses outlet
20169.13chenjinyan