neděle 6. prosince 2009

Opět tipy na dárky

Korálky jsou naprosto vděčná věc.Zvlášť, když se slaví v jeden den čtvero narozenin a jedny jmeniny.Kluci chtěli donést taky dárky , u pátého obrázku už potřebovali změnu.
Já jsem se nechala inspirovat recenzí od Hanele a koupila jsem hned tři výtisky pokračování vyprodané knihy Už nikdy!.Proč se nedělají dotisky vyprodaných knih a tisknout se knihy ,které nikdo nečte?


Perfektní dárky jsou ty,které někdo už nepotřebuje a vy nad nimi jucháte. Moc díky.Pamatuju si, že jako dítě jsem dekory 60 let nesnášela.Ty morbidní obří tvary.Kohouti a slepice na zatažených závěsech dětského pokoje. Nebo to bude tím,že jsem musela po obědě spát?5 komentářů:

holka polka řekl(a)...

podle me ty dekory jsou skoro stejny jako ty od Orly Kiely. a Katerina Gorchola je velmi popularni v Polsku, treba jako v Cesku Halina Pavlovska:)

Jana řekl(a)...

Krásné korálky, závidím tu knihu "Váš byt vkusně zařídí pnp". :-) Nebo jsou to svázané časopisy Domov? Můj tatínek byl projektant, půjčoval z práce domů Schoene Wohnen, to jsem milovala. Souhlas s holkou polkou, ten dekor je určitě Orla Kiely, taky se mi líbí.

Soňa řekl(a)...

A vy jste kdo,že vítě,kdo namaloval kdejakou kytku!Tak schválně.Co je na fotce vedle mojí ruky.To bílé.

Zápisky jedné knihovnice řekl(a)...

Obě knížky, které tady K. Grochola vydala, jsou skvělé, počteš si.

Jana řekl(a)...

Co je to bílé nemám nejmenší tušení. Něco z Prodejen nábytkářského průmyslu?