pondělí 9. února 2009

Světlahttp://www.lightstudio.cz/

Pokud nevíte co s časem - 2,5 tisíce druhů světel Vám zasvítí do pokoje. Pozor! Oni ví, že čas je vzácný a tak mají otevřeno jen od PO-PÁ. Což mě mrzí, protože přijedu až v sobotu. Nezbývá, než nakoupit on-line.


(lampička od bráchy k Vánocům.IKEA )Je úžasná.Poctivý kov. Dárek, který potěší .

Vzkaz pro paní,která se stará o svou babičku,děti,manžela,zahradu a dům:
Děkuji za tak hezký vzkaz.Pokaždé,když přidávám příspěvek,myslím na ty,kteří mne čtou.Příští příspěvek bude pouze pro Vás.

6 komentářů:

Andrea Tachezy řekl(a)...

Krásná světla, díky za inspiraci, už delší dobu nějaká hledám a myslím, že tady najdu. Lampičku z Ikea má dcera, je pěkná, jen jsem se o ní už několikrát spálila :-(

Soňa řekl(a)...

pro a.t.
Taky jsme nadšená.
Nakonec jsem se rozhodla,že zůstanu až do pondělí,aby jsem si jednu lampu odvezla.

Andrea Tachezy řekl(a)...

Jsem nemocná, doufám, že o víkendu už budu v pořádku.Kde vás kdyžtak najdu?

Soňa řekl(a)...

pro A.T:
Mohla by jste poslat svůj mejl ? Chtěla bych se s Vámi domluvit neveřejně:-))).Ráda bych viděla Vaše grafiky.díky

Anonymní řekl(a)...

Světla jsme u nich také kupovali, jsou úžasná, obsluha v obchodě tak úžasná nebyla, možná jsme se ale zrovna trefili do dnů, kdy se jim nedařilo!

Úspěšný lov! hanka

Tina Petersen řekl(a)...

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818