pátek 13. února 2009

AAAAA


Nadpis nevím.
Minulý příspěvek se mi smazal,když jsem chtěla ještě dodat fotky.Jen pár vyvolených mohlo vidět mé krásné ruce.Jsou nenávratně pryč a je tu hrnek, který možná budu dělat.
Oplakávám textilku Slezan .Končím s kolekcí prostírek,tašek a povlečení.Někdo vykopal tunel a postavil si domek,dva,tři . Tudíž se látky vyrábět nebudou.
Chystám novou kolekci, ale z látek, které snad chvíli vydrží na trhu.


5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Jéééé, ten hrnek je, jak bych to řekla...takový "čistý", elegantní, jestli mi rozumíte..., jinak jsem se právě vrátila z Výstaviště, ale malinu jsem tam nikde neviděla, tak hned usedám ke stroji a hledám, co se děje..., snad jsem jen špatně hledala, možná někdy příště! zato tam bylo docela dost hrnků z Polska a dokonce z Maďarska, já proti nim nic nemám, ale moje srdce přeci jenom více prahne po českém hrnku, ale třeba i po látkách (ze Slezanu) nebo po jablkách!!! hernajs proč si mám kupovat česnek z ČÍNY, copak tady ho nikdo nepěstuje ???, a kdoví na čem ho v té ČÍNĚ asi pěstují, to radši nevědět! ...a jéé, to jsem se rozepsala a skončila někde úplně jinde, mazat to ale nebudu, páč je to pravda!

jo ještě k těm látkám, český kanafas zatím funguje a prodává, do konkurzu se nechystá, ale prý jeho dodavatelé příze a barev skomírají a kdoví jestli přežijí...

S přáním lepších zítřků zdraví Hanka

Anonymní řekl(a)...

Hrnek je elegance sama! Podobný prodávají v Almi dekoru, ale nejde na něm vidět ta lidská péče :)

Anonymní řekl(a)...

Jakoby Ti ten nadpis napověděl náš Timi ještě před třičtvrtě rokem :-))))) Těch látek je fakt škoda. Těší mě, že mám něco z Tvé kolekce doma, za chvíli to bude historie... Zrovna dnes byl Tvůj závěs v pokojíku opět obdivován :-)
Každopádně hrnek je fajný. Už v tom díle Bydlení je hra mě upoutal, tak se na novou kolekci těším :-)!!! pa

Anonymní řekl(a)...

A já se těším na nové látky, pač mám poptávku na jedno ušití velké věcičky.
Nová kolekce bude tvá, takže krásná.
cimi

Soňa řekl(a)...

Na Pagointeriéru jsem sice byla,ale jako návštěvník.
Hledala jsem sedačku pro své klienty a sedla jsem si snad do všech,které tam měli.
Polskou lidovou keramiku miluji,ale nic doma od nich nemám,protože je dost drahá.
Z českého kanafasu jsem šila dekorace do jednoho dílu Chalupa je hra a dopadlo to moc hezky.Líbí se mi,že dělají látky do série.
Z celé výstavy jsem byla unešená jen ze dvou věcí.Zbytek se mi slil do čínsko,indicko,minimalistikého maglajzu.