sobota 7. února 2009

Dřevěné podlahy

Na trhu už je docela dost firem, které vyrábějí krásné dřevěné podlahy. http://www.escopodlahy.cz/ je jedna z nich.A nejen podlahy,ale úžasné dubové stoly, na které rozbité prasátko stačit nebude.Všem přeji hezký jarní víkend.

9 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Jsou nádherné! už nikdy žádné lamino a dýhované stoly! Jdu koupit to největší prase!

Anonymní řekl(a)...

žádný anonym - hanele jde šetřit :)

Soňa řekl(a)...

Až koupíte svůj vysněný domek,zařízení vás vyjde pěkně draho:-))

Anonymní řekl(a)...

Indoch: Nemusí to vyjít vůbec draho, stůl může spíchnout Kubulus.

Anonymní řekl(a)...

masiv je masiv kurňa a když bude nejhůř tak se s tím dá i zatopit v kamnech!

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, moc ráda chodím k Vám na blog, postupně se mi podařilo zjistit, kdo jste (od toho "ta, co sama vyrobila skříň", přes "ta, co je občas v bydlení je hra a dělá krásnou keramiku" až k tomu "ta, jejíhož muže jsme slyšeli na jedné konferenci a byly jsme nadšeny a maj ten mládežnickej klub" - docela dobrý, ne?)
Ale co mě donutilo napsat komentář.
Já vůbec nechápu souvislost mezi výrobcem dřevěných podlah a stolů, a vaším karnevalem v MC... A jsem z toho nervózní.

Ale teda k těm podlahám, rozumím tomu jak koza petrželi (nebo méně), ale zatímco mamky kvalitní lamino vypadá stále skvěle (i po nájezdu našeho dítka a psa), na jiné kvalitní a drahé dřevěné podlaze po pár dnech jiné dětičky vyrobily sadu ďolíků dřevěnou zatloukačkou.

Zdraví anonymní Michaela, která nechápe, jakou identitu by si měla zvolit, když není ani google, ani bloger, ani nic dalšího.

Soňa řekl(a)...

Pro Michaelu:
tak to mě pobavilo.Dřevěné podlahy a karneval nemají společného nic.Chaotický výsledek je jen důkaz toho,že si to po sobě ani nepřečtu.Jen jsem byla plná dojmů z karnevalu:-)))
A k tomu dilematu lamino kontra dřevěná podlaha.Pominu-li estetické hledisko,tak lamino studí.Měli jsme ho doma v bytě a teď máme dřevěnou podlahu.Pokud se někomu zadaří udělat důlek kladívkem,tak není problém to opravit.Rýha v laminu je stav konečný.A na dubovou podlahu-to už chce jó šikovné dítě.Jinak mě těší,že se Vám na mém blogu líbí.

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den, máte prosím zkušenosti s levnými dřevěnými podlahami? Jsou stejně kvalitní jako ty dražší? Vybrali jsme si nejlevnější podlahy v obchodě http://www.levnedrevenepodlahy.cz/ a teď bych rád znal názor odborníka na výdrž a kvalitu. Děkuji Jurečka

Tina Petersen řekl(a)...

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818