středa 11. února 2009

Co by na mojí zahradě nemělo chybět

Naše zahrada je v zoufalém stavu díky rekonstrukci vnitřku domu. Letos nás čeká revitalizace.
Můž velkoryse zahlásil,že letos uděláme i terasu. Abychom mohli udělat terasu, musíme nedříve odkopat díru kolem domu,zaizolovat a pak teprve začít s terasou.No nevím, nevím.
Já si radši plánuju menší věci .
Například živý plot z habru. Ptačí budku. Stříšku na dřevo.Zahradní sprchu. Co se týká květin, je to jednoduché.Tráva,tráva,tráva a semo tamo trs lučních květin.
Pro mnoho lidí je zahrada vášeň. O to víc, pokud v životě mají stresové faktory.
Moje dobrá kamarádka ( učitelka ) má překrásnou zahradu. Sedí u záhonu, pleje , sadí a všechen nahromaděný vztek ze školství je proměnen v rajskou zahradu.
V zimě jsou zahradníci nahraní, ale ona ne. V zimě sochá sochy.
Pro všechny ale platí nabídka:

,,Pojďte ke mě všichni, kteří jste obtíženi a já vám dám odpočinout"
(J.Kristus)

1 komentář:

Tina Petersen řekl(a)...

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818