pondělí 23. února 2009

Měděný květináč z bazaru


Další poklad z našeho Havířovského bazaru.
Krásné porcelánové úchytky,že?

10 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Ahojky, přemýšlím kde je u nás takový krásný bazar...papa Gabča

Anonymní řekl(a)...

Indoch řekl ...
O tom se ví i Frýdlantu n/O :-)))

Anonymní řekl(a)...

úchytky pěkné, ale co ten zbytek?
cimi

Soňa řekl(a)...

Cimi: zbytek uvidíš zítra:-)))
Indoch: Ano, správně ,bazar je na Šumbarku.Náš Borek už 3 dny mele o tom,že jede za Vámi do Frýdlantu.Moc se na Vás těší.Má ale pořád trochu teplotu.Chjo.
Gabča:Víš,že jsme hrozní šmějdilové:-)))

Anonymní řekl(a)...

To myslíš na šumbarku v těch dvou vetešárnách u kolejí? Gabča

Soňa řekl(a)...

Da,da.

QQQQQQQQQ řekl(a)...

stephen curry 5
real jordans for sale cheap
bape hoodie
yeezy shoes
nike max
puma shoes
michael kors handbags
adidas yeezy
nike shoes
longchamp bags

5689 řekl(a)...

zzzzz2018.8.22
ugg boots clearance
ralph lauren outlet
hugo boss sale
off white outlet
dsquared2
coach outlet
moncler online outlet
ralph lauren uk
coach factory outlet
pandora charms outlet

Unknown řekl(a)...

custom baseball jerseys
bape clothing
basketball shoes
golden goose sneakers
ferragamo sale
curry 5
hermes belts
yeezy shoes
jordan shoes
air jordan 6

Tina Petersen řekl(a)...

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818