Odjížděla jsem do Poreče s virozou. ( jediná starost, abych nenakazila D.) Druhý den po příjezdu 10 km kolem pobřeží na registraci Iron man. Poreč je opravdu nádherná. Pro sportovce krásné běžecké a cyklistické trasy. Pro milovníky kaváren a zevlování u moře taky. Ideálně na podzim. Bez lidí.
Iron man silný zážitek. Perfektně zorganizované. Přehledné. Skvělý servis. Moderátor vtipný. Při startu jsem měla co dělat, abych se nerozbrečela.
Plavání 1, 9 km. Kolo 90 km. Běh 22 km.
Po roce tréninku jeho první závod. Z 1210 lidí byl 713. Čas 5:30. Obdivuju. (hned se přihlásil na další závod v Rakousku)
.....
Ubytování krásné. Mělo to jen drobné zádrhele. Nedalo se zaparkovat domu ( bydleli jsme v historickém jádru) . Věci jsme nosili na třikrát od parkoviště k domu a do třetího patra. Jednu noc hlasitá hudba a zpěv do čtyř do rána. Na noční klid se nehraje.
D. je hotelový typ, já ráda apartmán, kde mám kuchyň a spoustu místa. Možnost si číst, když ten druhý spí. Taky to musí mít trochu ducha. Jak vidím parkety, zapomínám dohledávat dostupnost parkování.
Moře pár metrů od domu. Nádherná pěší zóna kolem historických hradeb.


























