čtvrtek 1. prosince 2011

Co o víkendu
Poslední měsíc se v Ostravě vyrojilo několik marketů s designem.Nedávno zmiňovaný Fashion crossroad, kde jsme si s Hanele pořídily prsteny z porcelánu a obdivovaly šálu s rukavicemi.To víte- stáří. Už myslíme jen na to, aby nám bylo teplo.
Fashion Cross měl dobré výstavní prostory a pejsky s brožemi. Psa bych brala hned. V našem domě by měl velký výběh.Tak trochu se mi ulevilo, že jsem před časem odmítla nabídku vystavovat na Design marketu. Ambice mají vysoké - konkurovat Designbloku, ale zatím to vypadá, že ještě musí ujít velký kus cesty. Tím ovšem nechci hanit dopředu něco, kde jsem nebyla a nic neviděla. Jen jsem si projela seznam vystavovatelů http://www.leggydesign.com/program.html a zdála se mi skladba lidí dost nesourodá. Pro takovou akci je třeba velký tým lidí, jasně stanovit laťku pro to, co design je a co už je kutilství. Možná by byla pro mne přijatelnější verze:,, Na nic si nehrajeme, chceme dát prostor těm, co rádi něco dělají" , než mluvit o designu.
designmarket
Na co bych ráda upozornila, je jejich  páteční  workshop. Zní to zajímavě a i kdyby  z toho nic extra designového nevylezlo, může to být hezky strávené odpoledne s dětmi.
 16:30 - Zvířatkový workshop - pro všechny co se chtějí pobavit a vytvořit si originální hračku
(ak máte doma pokazené, zničené nebo staré hračky, přineste jsi je sebou dáme jim společně novou duši).

Vystavovat bude  taky moje oblíbená značka Naševěci.http://www.fler.cz/naseveci

Přeji pořadatelům hodně zdaru!


Do třetice všeho dobrého se chystá ještě jedna prodejní akce v OV a tam snad i osobně dorazím.

Aby mužská část čtenářů si přišla taky na své , připomínám, že v sobotu v Hávu hraje Mňaga  a Žďorb.
Přemýšlela jsem , jaký klip vložit a  nakonec zvítězil s Ivanem Langrem.To snad ani nejde komentovat. 
Kdyby  věděli, kam až to Ivan po letech dotáhne!!!
Žádné komentáře: