pondělí 10. února 2020

17


Oslava sedmnáctin. Na Vánoce jsme dostali od mamky voucher do restaurace, tak jsme ho prošustrovali a myslím, že moc hezky. Máma, její přítel, Dan, David, Borek a já.


duck face


Borka jsem měla ve třiceti. Start nebyl nijak extra . Borek brečel několik týdnů, jako by ho na nože brali ( moje kamarádky na to do teď vzpomínají) , v šesti týdnech mu operovali kýlu + moje silné poporodní deprese . První rok se budil co hodinu.  Dopracovala jsem se ke ,,krásným" 47 kilům. Ale pak se to nějak zlomilo. Holky, vydržte!

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Sluší Vám to!Všechno nejlepší!petra

Soňa Malinová řekl(a)...

Děkujeme!

Anonymní řekl(a)...

Soňo, tam musíte mít nějakou matematickou chybu, to není možné (mě totiž hned naskočila scéna z Vyprávěj, jak se v prváku ptali Honzy, kde je máma - v porodnici:-))
A s popisem mateřství soucítím! Syn byl také drsoň, držel tradici "usínám zásadně po půl3" a pak si "citlivý tatínek" se špunty v uších úderem páté ranní několikrát posouval hlasitý digitální budík.
Když jsem ztratila prsa, kila a šla nakrátko, spolužačka si mě tehdy na dálku spletla s klukem - to potěší:-)
Moc vám to oběma sluší, Vy jste hlavně mladá uvnitř, to pak vyzařuje ven.
Magda

Anonymní řekl(a)...

Rychle pocty... 30+17 ... neee to je blbost!

A ano myslim ze do tri let ditka by mely darky k narozeninam ditete dostavat hlavne maminky! Za kazdy novy zub, za kazdou virozu, za kazdou probrecenou noc...

Synovi vse nejlepsi a vam jen same klidne dny!

Ivka

Soňa Malinová řekl(a)...

Mládí vpřed !To vnitřní především:)