pondělí 27. srpna 2018

Nedělní kutilstvíRozhodla jsem se zakrýt bednu s aušusy, papíry a pracovní obuví. Přece jen občas lidi chodí pro keramiku osobně , tak  trochu kultury při nakupování neuškodí.

Pokud nevlastníte pilu jako já, je třeba vycházet z materiálu, který nabízí market. Předem si rozmyslet řezný plán a hned si to tam taky nechat nařezat. Já si vybrala borovicovou desku 250x60 cm . To, že dvířka nejsou až k zemi je jednak z toho důvodu, že širší desku neměli a jednat se to bude lépe vytírat. Naproti regálu mám hrnčířský kruh a dost na zem cákám. 

K tomu jsem přibrala panty a šroubky.

Bez čeho se rozhodně neobejte je vrtačka. Pokud to jde, používám akuvrtačku. Je lehká, všude se s ní dostanu. Na panty jsem si předvrtala díry . Akuvrtačka je skvělá investice.
Pohled do dílny z chodby: Prostě bordel.
Miluju naši uklizenou garáž. Místo na kutilství.Dvířka jsem ještě zezadu vyztužila, aby se časem nekroutily. Ano, zkušený stolař hned vidí, že léta na desce  jsou opačně. V bytě bych použila silnější překližku, ale na dílnu borovicová spárovka  stačí. i kdyby se to přece jen časem trochu vyhlo.


Celá tahle akce zabere půl dne i s nákupem, pokud si mezi tím neodskočíte do restaurace a potom neusnete.
6 komentářů:

Lenka Hrubá řekl(a)...

Jé, díky za tip na vrtačku, já úz si jí konečně musím koupit a pořád váhám, protože tomu vůbec nerozumím... máš tip i na značku?
Taky miluju si věci dělat sama, pokud to jde, jen mě teda nebaví, že i drobnosti jsou na strašně dlouho, jsem dost netrpělivá...

Anonymní řekl(a)...

Ty jsi ale šikovná - pěkně to vypadá

Soňa Malinová řekl(a)...

Leni, já mám roky black decker a spokojenost.

Soňa Malinová řekl(a)...

Děkuju za pochvalu . Mám z dvířek obrovskou radost.

M.A.R.K.I řekl(a)...

Soni, ty jsi žena činu .... vypadá to moc krásně, čistě a uklizeně .... Marki

jeje řekl(a)...

coach outlet
ugg outlet clearance
ralph lauren uk
coach outlet
air max 90
christian louboutin outlet
coach outlet
canada goose outlet
jordan clothing
tod's outlet