pátek 29. července 2016

MIŠMAŠ

Bylo by divné, kdyby nedošlo na Andreu, když se mi její věci děsně líbí.

.................
Poslední tři dny v galerii trochu lelkuju, ale i lelkování může být ku prospěchu klientů. 
.........
Vyměnili jsme si s Markem pár tipů na blogy a weby. Třeba na grafika Martin Pecina . Kdybych nejdříve viděla jeho fotku, tak na blog ani nekliknu. Muži, kteří věnují svému vizuálnímu stylu tolik pečlivosti, mi přijdou podezřelí. Tenhle článek stojí za čtení Žena a život .
Snažila jsem se udělat výcuc z článku, ale nevychází to pro nás ženy moc dobře. Prý 20. století prokázalo, že i když máme my ženy stejné možnosti studovat, jsme zastoupeny ve vědních oborech poskromnu , i v počtu objevných vynálezů a tudíž je jasné, že jsme hloupější.

(To, že se zasekneme 10 let s dětmi, je drobnost, na kterou se nemůžeme vymlouvat. Výzkumy se dají dělat jistě i v noci mezi kojením.  )

Ale jinak si myslím, že by se mu holky u nás na Ostravsku líbily. Vůbec nám nepřijde divné, že doma uklízíme , vaříme, feministek by na prstech spočítal. Jenže zas nemáme ten vizuální styl.

Nakonec ale musím říct, že blog vážně dobrý. Jasně a věcně komentovaná grafika knih, webů, typografie. I když nejsem z oboru, čtení mě baví . 


A to tetování je skvělé!10 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Zdravím Soňo,
vždycky přemýšlím, když vidím takové tetování na komkoliv, jestli ty lidi přemýšlejí jak to bude vypadat až jim bude 70,80 let.Ta kůže nebude pořád najpatá a pěkná. Vzhledem k tomu, že pracuju jako zdrav.sestra(uznávám, že mám asi prof.deformamaci) tak Vám můžu říct, že to bude vypadat strašně.A jsem zvědavá v budoucnosti na ty DD plné potetovaných babiček a dědečků. Ale ať si dělá každý se svým tělem co chce, mě se to prostě nelíbí.

jinak - pěkný den :)všem

katka s.

Rozmar K. řekl(a)...

Protože bradavice, vrásky, žíly, povadlá kůže, často obezita, to vypadá na starých lidech krásně. Achjo, kdy tyhle názory vymizí?

andrea tachezy řekl(a)...

A já myslím, že věk nerozhoduje. Někdo je hnusný ( ne tím, co mu příroda nadělila, ale tím jak sám se sebou nakládá a jaký je i vnitřně) i ve 20 ti a bez tetování a někdo je krásný s vráskami, bradavicemi, 8 křížky na krku a třeba i s tetováním.

Rozmar K. řekl(a)...

Pravdu máš. Já se nechala unést. Nemám psát komentáře před obědem :-)

Anonymní řekl(a)...

Ano je pravda, že někdo je vnitřně ošklivý i nepotetovaný a každý má právo si dělat se svým tělem co chce.Je to na něm a jeho rozhodnutí. Takže jestli chce pán nosit kolem krku uloveného medvěda a být potetovaný celý je to jeho věc.Třeba je jinak hrozně fajn chlap.Prima.Jen nevím, proč bych musela souhlasit s tím, že je to tetování skvělé.
Lidská kůže je taky orgán a dokonce největší a přílišné tetování mu prostě nesvědčí.Navíc mi tohle tetování nepřijde ani mužné, ani sexy.
Jen jsem napsala svůj názor.

mějte se hezky

katka s.

Anonymní řekl(a)...

Hmm, po prečtení jeho článku: tohle není "fajn chlap"... :(
Lucie

Anonymní řekl(a)...

Ten chlapík je teda děsný narcis- tetování Ok- jen ta mrtvá zvěř kolem krku už mi příjde fakt úchylná...ale nakonec každý máme nějaké hobby, ne? Simi

Soňa Malinová řekl(a)...

Simi- mám stejný pocit.

andrea tachezy řekl(a)...

Že je Putna narcis o tom žádná :)

andrea tachezy řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.