čtvrtek 26. ledna 2012

Teď fotky....

.večer komentář.Půl druhé ráno. 
Budík na šest hodin. To už skoro nemá cenu jít spát.Kdybych jsem v pondělí roztrhala natáčecí plán, nic by se nestalo. Protože nikdo celý týden nevěděl dne ani hodiny, co a kdy se bude točit. Jestli jsem  ve úterý psala, že dvě klapky se přesouvají na středu, tak dopoledne už bylo všechno jinak a dnes jsme natočili půlku celého dílu. (Marto , jak to, že tentokrát neprodukuješ??!!!! Moc chci příště tebe!!!!)
Na závěr (v šest večer ) se ještě štáb ztratil. Nicméně vtípky padaly navzdory únavě (oni snad berou drogy) a nakonec z toho vzniklo pár soukromých  videí (viz další blognutí).
V úterý mě napadlo, že je nejvyšší čas shánět palety, když ve čtvrtek musí být hotové. Prý někde u Tesca. Pidi cedule mě navedla do skladů ČD, kde obsluhoval panáček do 50 kg. Hrozně rychle se pohyboval a  mluvil a stejně rychle se snažil  nacpat  dvě palety do kufru  mého auta i za cenu toho, že mi serve těsnění ze zadních dveří a čalounění stropu.Tahle fotka by se hodila k muzice Šrouby a matice. Porcelánový přívěšek je můj vánoční dárek.