pátek 18. března 2011

Perforované plechy


Až někdy seberu odvahu, ostříhám se takhle. Zatím dělám změny jinde než na své fazóně.
Muž s tchánem finišují a mě včera došlo, že za týden natáčím a nemám asi polovinu věcí domyšlenou.Například, jaké posuvné dveře budou v šikmině a kdo mi je vlastně vyrobí. Rozsekla jsem to včera na bowlingu s Alicí.Kromě metání koulí (podařilo se mi jednu kouli hodit za sebe, místo na dráhu) jsme slintaly nad nerezovými plechy v interiéru. Alice mi večer poslala odkaz na perforované plechy, ráno jsem je objednala a za dva dny budou u mě doma.Včera si přijela firma, která  vyrábí nábytek pro mé klienty , zaměřit skříně a světe div se , za týden to bude hotové.Totálně jsem propadla plechům a napadá mě milión věcí, co by se z toho dalo udělat.Posuvné dveře původně měly být jen okrajová záležitost, ale nakonec to bude krásná dominanta pracovny.
Tento týden mám pevné rozhodnutí dotáhnout daňové přiznámí moje, muže i neziskovky, abych  příští týden  měla čistou hlavu.Skoro celý den jsem překlepávala účetnictví neziskovky z wordu do excelu.Jsem lehce za  polovinou u položky 185.Položky jako ,,materiál na tvořivot 28 kč ,, mě doháněnjí k šílenství. Když mám ale čas a klid na práci, tak vlastně to papírování mám ráda.Fólie a složky, barevné samolepící papírky a propisovací faktury, razítka a sešívačky.Čísla krásně do sebe zapadají, všechno je jasné, výsledek jistý.Konec v dohlednu.U navrhování to někdy nebere konce.


7 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

vlasy máte pěkné TEĎ a dost vám sluší!

Mirjanka řekl(a)...

Já kdysi tu odvahu sebrala a z dlouhovlasé brunety se proměnila v krátkovlasou blondýnu...manžel se vrátil v noci ze služební cesty a marně hledal svoji manželku, byla tam úplně cizí :))úlet!
ty plechy jsou super, nemůžu se dočkat na reál..Já o nich přemýšlela na zeď, kterou potřebuji nějak zakrýt, a palubky se mi moc nelíbí :)

Anonymní řekl(a)...

Soňo, dneska jste mi vykouzlila úsměv na tváři. Mě živí právě ty razítka, faktury, samolepící papírky... A mívám často pocit, že to nebere konce. A tiše Vám závidím, že navrhnete nějakou krásu, necháte vyrobit nábytek a pak se kocháte nadšenými obyvateli. Jak vidím, všechno je relativní :-) Ale dávám Vám za pravdu, když je čas a klid na práci, hned ji mám radši. Odhánět od faktur malé caparty je někdy dost vysilující. Zvlášť když ten menší miluje razítka :-)

Soňa řekl(a)...

Na designu je opravdu skvělé,že můj nábytek tady zůstane ještě pro další generaci(pokud je z masivního dřeva). Majitelé mají nábytek spojený se mnou.
Za čísly lidé nevidí, kolik je za tím práce a zodpovědnosti, i když je to stejně důležité jako navrhování.

Anonymní řekl(a)...

Perforovany plech, ale nejen plech me bavi delsi dobu. Kdysi jsem si vsimla, ze z dilen presel pro tvorivych dilen žen, do kuchyní i do nabytku. Mne osobne, se libi v kuchyni, protoze tam jsem ho potrebovala, kdy si tam mohu veset veci, na tycku se ne vzdy vse vleze. Staci zagooglit a vyjede spousta zajimavych fotek. A nejvice me bavi, kdyz z toho dokaze nekdo vymyslet jeste neco dalsiho, tak se uz tesim.

Soňa řekl(a)...

Co mám vložit do googlu,aby mi vyjelo spousta zajímavých věcí?

Fangyaya řekl(a)...

fitflops sale clearance
the north face jackets
kate spade handbags
canada goose sale
abercrombie outlet
nike store
coach factory outlet
michael kors outlet
uggs on sale
michael kors handbags
ugg boots sale
ray bans uk
louis vuitton purses
cheap ray ban sunglasses
ray bans uk
true religion outlet store
tods outlet
michael kors handbags
spurs jerseys
ralph lauren outlet
louis vuitton outlet online
ugg boots outlet
louis vuitton outlet
ray ban outlet
ugg boots sale
true religion outlet
cheap uggs
nike air max uk
louis vuitton outlet
red bottom shoes
ralph lauren polo
tommy hilfiger clothing
nike trainers uk
ugg boots sale
adidas outlet store
toms outlet
uggs on sale
fitflop shoes
oakley vault
cheap ray ban sunglasses
20169.13chenjinyan