pátek 17. května 2024

Napříč generacemi

 Začali mě oslovovat na interiéry děti mých kamarádek. Mám klienty ani ne třicetileté, rodiny s dětmi, ženy v mém věku i starší. Nemám pocit, že bych se stylem musela nějak přizpůsobovat. Asi protože mě oslovují ti, co znají moji práci. Je skvělý pocit se na práci těšit. Každý projekt je zajímavý, v něčem trochu komplikovaný ( výzvy, které mám ráda) , vždycky se  musí udělat nějaký kompromis ať už z důvodu financí nebo kvůli shodě všech členů domácnosti. To k životu patří.
Paní Zuzka mě oslovila ohledně návrhu fasády a přístavby ve dvoře. Dorovnala jsem lomení ve štítu.
Nová dřevěná okna a dveře. Občas se někde okna zvětšila, přesunula, ale myslím, že to stálo za to.
Na delší straně bude ještě vyvýšená terasa  s pergolou. 
.....

Včera 51. Dostala jsem od D. nový iphone. Vždycky se cítím hrozně divně, když dostanu drahý dárek.  Možná se nakonec dokopu k natáčení videí, když už to tak krásně fotí a točí.

Letos jsme si s mámou řekly, že to oslavíme společně. Pozvaly jsme všechny na sobotu do restaurace. Útrata na půl a žádné starosti s chystáním. Máma na své narozeniny letěla s přítelem do Dánska. Obdivuju, jak jsou akční. 

...

dovětek k dotazu v komentáři
Ve štítu se posunovala okna s ohledem na vnitřní dispozici. Ta zůstala. Vedle ložnice je pidi pracovna .


5 komentářů:

Matilda řekl(a)...

Skvělá proměna, malá změna, velký efekt. Vypadá to jako jiný dům. Jak to mají s oknama v interiéru? Kedyž se posouvaly?

Katka K. řekl(a)...

Soni, dům je po Vašem zásahu čistě nádhernej! K narozeninám Vám s manželem přejeme, ať jste stále zdravá a v pohodě. A třeba někdy naviděnou v Blansku :)

Soňa Malinová řekl(a)...

Katko, moc díky. Mávám do Blanska!

Anonymní řekl(a)...

Je skvělé, jak si Vás muž cení - a Vaše máma - ta je prostě neuvěřitelná. Narozeniny v Dánsku, to sen! Lena

Anonymní řekl(a)...

Soni, tak jak je to teď, tak je to moc hezké. Pěkná vesnická klasika jak to bývalo dříve. Hezké a praktické je i to posezení před domkem. Za mne super. Nemám ráda nové, "moderní domky" se spoustou hloupostí. Toto je má srdcovka. Zdraví Iwka