sobota 28. ledna 2023

Tak a máme to za sebou..

Ráno jsme šli všichni volit, pak běhat a plavat do Poruby.  

Navzdory průzkumům  jsem občas propadala malomyslnosti. Výsledek nad očekávání.

Radostnou atmosféru z vítězství  trochu narušovala tisková mluvčí Petra Pavla. Myslím, že si dost lidí klepalo na čelo. Osobní gratulace Čaputové  dojala.Sledujeme volby. 
D. hraje šachy. Naše kočka fandí Mici:)
5 komentářů:

kytka řekl(a)...

...ty nervy... jako u maturity.... skvely, ze to dobre dopadlo :)

IK řekl(a)...

Tajne jsem sledovala prubezne scitani pod stolem. Dlouhonozka ma zitra 11 a mela oslavu a asi i nejlepsi darek. Jo, Zeman k 1.narozeninam byl nepovedenej darecek… Ale co, bez zlych dnu si neumime vazit dnu dobrych!

Ps: na tiskovou mluvci bych nebyla tak prisna, srovnani s maturitou bylo trefny a to taky nikdo pro samou radost dekorum neudrzel.

Mirka Matušková řekl(a)...

Mluvčí mi bylo trochu líto. Asi ji strhla atmosféra a mládí. Tuším, že to schytá ze všech stran, bez ohledu na kus práce, který určitě odvedla.

Anonymní řekl(a)...

Také jsme čekali se zatajeným dechem. Uf, dobře to dopadlo. A jak moc dobře, to oceníme po pěti letech. Tisková mluvčí se zaučí. A ještě si držíme palce, aby nám tam kouřící alkoholik nezanechal poušť posetou odpadky. Marie

Jana řekl(a)...

Pro mě generál nebyl první volba,ale dívat se na něho a poslouchat ten klidný hlas, to je takový balzám po těch letech rádoby bonmotů!