pondělí 18. dubna 2022

Kde je ta hranice....

 ...kdy bych ráda vyšla vstříc, ale nesmí se to ve mně lámat?

Po dlouhé době jsem odmítla klienty, i když už jsem u nich byla doma. Milí lidé. Dům mix všech možných materiálů a barev. Měla jsem to nějak spravit. Tohle bylo ale hrozné trápení.

Obvykle dělám kompletní rekonstrukce. To neznamená, že nevyužiji něco z původního nábytku, ale materiálový základ musí být hezký a kvalitní. 

Přišla jsem o půl měsíčního výdělku, ale mám zpátky vnitřní klid. 

.....

Nakonec i to marodění k něčemu bylo. Na chvíli od všech projektů odstup. 

Včera na výlet na zrekonstruovaný hrad Helfštýn.


foto Boysplaynice


                                                                       foto Boysplaynicedalší fotky od DanaV první chvíli jsem si myslela, že je na fotce Dan.  Máme stejné péřové bundy. Už aby bylo teplo.


D. z dálky.

8 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Krásné.Moc.

Jitka řekl(a)...

Nádherné foto. Díky za sdílení, že snaha někdy nestačí…

Alena řekl(a)...

Milujem takéto počiny! Nádhera!

Anonymní řekl(a)...

Také jsme teď v neděli byli na Helfštýně, ta oprava hradu je velice zdařilá. Akorát nevím, jak se vám podařily fotky bez dalších lidí, to vypadá na soukromou prohlídku :) Lucie

Ilona řekl(a)...

Taky mě fascinují fotky bez lidí ;) My měli s mužem hrad pro sebe při poslední návštěvě v listopadu, kdy nasněžilo, foukalo a nikomu se nikam nechtělo :D Jen my blázni vyrazili na výšlap.
Krásný večer.

Soňa Malinová řekl(a)...

Můj muž usoudil, že musíme na Helfštýn na začátek otevírací doby. Já jsem zastávala názor- kdo by v takové zimě šel na hrad. A pak jsem zírala, jaké davy se hrnuly branou, když my jsme odcházeli. Celkově můj muž má skvělé taktiky jak se vyhnout lidem. Jednou jsme vyjížděli do Karlovy Studánky ve tři ráno, abychom cestou kolem Bílého Potoka nepotkávali lidi.:)

tualkraplak řekl(a)...

TO bez lidí, chápu úplně .
snad i proto nesnáším léto, všude lidi, VŠUDELIDI , navíc odhalení :D
málo tmavých barev, žádné mlhy, VŠEJEVIDĚT hned . nuda
Soni, přišla jste na to říkat né časem ? mám kamarádku,která nedávno nastoupila do práce, holka pro všechno a na všechno a skoro 24/7 a bere 18 tisíc ! s těšením, že až skončí školu, začne žít už "normálně" ....mají to umělci těžší ? :)
Hezké dny . na blogu mám nyní pár odkazů na kulturu, mohlo by Vás to zajímat . Vám také díky za tipy .

Soňa Malinová řekl(a)...

Řekla bych, že s tím NE to mám spíš tak, že až když mám pocit, že moje přetížení jde na úkor kvality, dojde ke zlomu a pak mám na to koule odmítnout. Díky za Vaše tipy.