čtvrtek 14. října 2021

Zpátky k...

Evě Zábranové a knize Flashky. Má skvělý úsečný styl psaní. Jiné čtení, když  vím, že je to dcera  TOHO Zábrany. Zábranovy deníky jsem četla letos poprvé. 

Hned jsem si objednala její další knihu Cesty. 

Když jsem u těch knih. Grétka zmiňovala na instagramu Knih budku . Hned jsem sondovala.  U nás v Havířově jsou dvě budky v nemocnicích. Mám doma spoustu krásných knížek po dětech. Pár románů pro dospělé, které stojí za přečtení. Zítra odvezu. 

Pár knih jsem kdysi prodala za symbolickou cenu přes okruh mých FB přátel. Přes  TRH knih jsem zas nakoupila vyprodané tituly. Podobný systém prodeje knih z druhé ruky má KNIHOBOT . Pokud sháníte brigádu, práci, mají u ,,kariéra" nabídku pár pozic. ( Praha)

....

Včera schůzka s novými klienty. Skoro 50% klientů mám díky blogu . Velká výhoda. Ví kdo jsem, jak navrhuju a co můžou ode mě čekat. Jsme na stejné vlně. Děti skvělé. I houslový koncert byl. 


5 komentářů:

hana.kubikova řekl(a)...

Flashky jsem četla asi před 6 lety a moc mě bavily. Je vidět, že Eva Zábranová zdědila literární talent po otci:-) http://naskokjinam.blogspot.com/2015/03/eva-zabranova-flashky.html?m=1

Soňa Malinová řekl(a)...

Hanko, vy píšete čtyři blogy! A ještě k tomu takový knihomol.

hana.kubikova řekl(a)...

No, spíš to flákám...

Anonymní řekl(a)...

Doporučuji ještě Ohlédnutí od Jiřiny Zábranové, matky Jana Zábrany. Také doplňuje celkový obraz života té rodiny. Třeba když zmiňuje, jak jí komunisté po dlouhych letech vězení nedali důchod, ať si řekne synovi. a ona si jen povzdechne, jak je to těžké, protože má pocit, že se za ty roky odcizili... je to zkrátka síla.
Vaše čtenářka Martina z Prahy

Soňa Malinová řekl(a)...

Milá Martino. Moc děkuji za tip. Hned jsem koupila přes Trh knih.