pondělí 25. června 2018

Galerie hledá dobrovolníky1. Hledáme ajťáka, který by nám upravil a nebo úplně nově postavil webové stránky  . Ideálně ve wordpressu, protože na jejich redakční systém jsem si zvykla u jiných webovek . S nynějším systémem mám i po třech letech fungování trochu problém. Nicméně jsme velmi vděční firmě, která  se nám na začátku fungování sama ozvala  a stránky velmi rychle zprovoznila.

Nechceme nic složitého. Jsou to drobnosti jako napřklad to, že máme všechny plakáty na výšku, ale náhledová okna na webovkách jsou obdélníky.
Náš grafik/ajťák je dlouhodobě přetížený. Potřebujeme někoho, kdo má čas a chuť.


2. Někoho, kdo rozešle tiskovou zprávu o výstavě. Bude se starat o FB  a web galerie. Ať to tam aspoň trochu žije.
Moje role se scucla na to, abych vydělala na nájem galerie , zajistila výstavy, uklidila , občas asistovala při instalaci a dvakrát týdně byla odpoledne v galerii. Ostatní věci liskám jak se dá a je to na tom vidět.

Případní zájemci mi můžou napsat na můj mejl info@malinadesign.com

O prázdninách máme jako každý rok otevřeno jen v pátek, ale tím spíš bych ráda ušetřený čas dala do rozvoje galerie.
Začala jsem dekorací vchodu. Každý se ohlíží.


6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Zdravím Soňo, výzdobka super, určitě ten vchod oživí, akorát by to chtělo obaly na ty květináče nebo aspoň podmisky :-)). A doufám, že je nikdo neťochne... Mějte se fajn. Petra

Soňa Malinová řekl(a)...

Jj.to byla takova rychla akce.dokoupim kvetinace.a kytky schovavame.to by do rana zmizely:))

Anonymní řekl(a)...

Mate to moc hezke. Uplne na me dychl Londyn, kde temer kazdy dum ma podobny stromecek v kvetinaci. Jen u korenu jeste byva obcas neco vysazeno napr. macesky, lobelias ....Ale vy mate tvurciho ducha a urcite si to krasne doladite. Preji Vam krasne leto a naprosto Vas obdivuji, jak vse zvladate. Dekuji Vam za Vas blog, s nadseni se tesim na kazdy Vas peisoevek at uz dlouhy, ci kratky. G.

evule kotule řekl(a)...

Stačí podmisky a strčit do obrácené papírové tašky, když stromečky zmizí, tak to nebude taková finanční ztráta.

Anonymní řekl(a)...

Soni, nechtěla byste to nabídnout na katedru dějin umění do Ostravy? Jistě by to pro studenty byla velmi zajímavá praxe / práce - cokoliv :-)

Soňa Malinová řekl(a)...

To je dobrý nápad!