pátek 28. listopadu 2014

Master and Master

Neznám žádný jiný blog českého designéra, který by dával tipy  kde nakupovat nebo jak zařizovat. Pokud o někom víte, sem s ním, protože  největší dřina je najít cenově únosný a krásný nábytek.
Dnes MASTER and MASTER a jejich kovové ponože, regály a překližkový stůl.

Tento týden  dotahujeme dva interiéry (mezonet a dětský pokoj s lesem) a začínáme s dětským pokojem v OV ( 2,8m vysoké stropy juch....Michale, konečně na Vás došla řada ...díky za trpělivost) a design celého bytu taky v OV.
Těším, těším.
.....
Open space se zařizuje neuvěřitelně rychle. V pondělí jsme objednali stovky metrů plsti.
Někdy si říkám, že rozdíl mezi profesionálním designérem a amatérkým designérem je v tom, že ten první objedná hotové výrobky  a ten druhý shání švadleny a z domu se mu stane výrobní dílna.
Materiály na protihlukové panely dotahujeme k dokonalosti. Nakonec přece jen konstrukce z truhlářské překližky. I když nebude vidět, nemohla jsem skousnout MDF.
Všechny materiály na výplň bavlna.
Asi ještě chvíli zůstanu amatérem.


4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Indoch:
Řekl bych, že se nejedná o amatérismus, ale o designový kumšt, vlastní invence vtištěná do prostoru z něj učiní naprosto originální prostředí. Nejedná se o pouhé seskládání hotových puzzlí do obrazu představ designéra. Sama je maluješ, takže vzniká originál. Rozdíl je samozeřejmně v ceně práce tvořitele, tak doufám, že si to necháš také ZAPLATIT.

katarína řekl(a)...

blog s tipmi kde nakupovat a zariadovat nepoznam. ja sa chodim inspirovat k vam. pridam ale aspon jeden tip zo slovenska http://www.designoza.sk/

Soňa Malinová řekl(a)...

Katarína...bezva tip! Je tam i moje oblíbené křeslo Peem.

Michaela řekl(a)...

Ahoj,

můžu mít dotaz? Proč ne MDF?

Vďaka