pondělí 16. září 2013

S železnou pravidelností....

.....když už mám všechno hotovo, všechno je za mnou a já vyhlížím první volný den, lehnu. Nějaký bacil mi rozřezal hrdlo motorovou pilou a zmasíroval tělo. Nic to ale nemění na tom, že mám z víkendu skvělý pocit.
Nevím čím to, ale v Kunštátu jsou lidé mnohem usměvavější, sdílnější a vřelejší.(jestli to nebude tím burčákem, který se rozléval skoro v každém průjezdu). Po dopoledním náporu na náš stánek jsem  s PETREM udělala jeden velký okruh kolem stánků, probrali jsme práci všemi směry, trochu se prolili burčákem....dostala jsem od něj hrnek super mum ( pro tatínky má verzi super man).
Ech, ten je krásný.
Petr nejenom dělá krásný porcelán, ale i výborně vaří. Škoda, že k fotkám na blogu nepřidává i recepty. Look at!Na Kunštátu je fajn, že spousta lidí chodí k našemu stánku už několik let za sebou. Hezké slyšet o jejich ranních rituálech  - káva v mém hrnku. My se zase divíme, jak vyrostli jejich děti. 
V neděli jsme všechno vyprodaly - víc času na povídání a na koncerty.O tom příště.
4 komentáře:

Barbora Grünwaldová řekl(a)...

Tento porcelán jsem v Kunštátu taky obdivovala, ale zapomněla jsem si vzít vizitku, díky za kontak! Škoda, že jsem na Vás neměla štěstí osobě, tak třeba příště.

Soňa Malinová řekl(a)...

Jéé, tak to mě taky mrzí.Někde jsem se poflakovala,co?

Barbora Grünwaldová řekl(a)...

Koncert Mišíka, ale to nevadí :-)Příště to určitě vyjde!

Soňa Malinová řekl(a)...

Tak to jasný.Mišík,moje láska.