pondělí 11. listopadu 2019

Andrea má nový e-shop a blog

Moc povedený obchod .

Tak teď nevím, jestli si mám koupit betlém nebo vánoční ozdoby  . Asi ozdoby, protože papírový betlém mám po našich.Nahrazovat krásné věci za jiné krásné věci je trochu marnivost. 

Nedávno jsem poslouchala s Andreou rozhovor O kousek blíž . A i když se známe už roky, pořád mě baví poslouchat, jak o tvorbě přemýšlí. Troufám si říct, že kdo si od Andrei koupil originální výtvor  nebo má signovanou knihu, bude to mít v budoucnu velkou hodnotu. Pro nás, co její věci milujeme, to má hodnotu už teď.


6 komentářů:

Andrea Tachezy řekl(a)...

Děkuju moc! Být hodnota je zavazující :-)

Anonymní řekl(a)...

Tak to je krása! Asi taky nutně něco potřebuju:-). Ozdoby, kostky na krk a ten Povaleč, ten je TOP! díky za odkaz, Petra

Soňa Malinová řekl(a)...

My máme doma několik knih,grafiku, povaleče, kalendáře a několik narozených dětí v okolí dostalo od nás plstěné zvířátko.

Pru Den řekl(a)...

Přivezla jsem si z Prahy Andreino pexeso Emoce koupené v HRAČKOTÉCE. Hned za rohem fotografická výstava Kryzstofa Millera v Leica Gallery...Den před tím večer s mámou a s Respektem v Lucerně... Moc pěkný výlet. Dnes v práci úplně vygumovaná:-)

Tereza Samiecová řekl(a)...

Má to moc pěkné! Já právě doufala, že tam budou ke koupi i originály :-(. Tak možná časem...

Náušnice řekl(a)...

Především bych ti Soni chtěla pochválit bloog máš tu toho spousty :) já koukám na nějaké ocelové náušnice, tak jsem zvědavá jdu se mrknout. Barča