sobota 6. dubna 2019

Před a poV pracovně jsme měli kout / odkladiště na nepoužívaný počítač a repro bedny. Spousta kabelů u země.


Jak tak surfuju a hledám něco pro své klienty, našla jsem i tuhle komodu.
D. mi zařídil dopravu z druhého konce republiky. Občas se mu moje nákupy nepozdávají, ale když už nábytek, dekorace je na místě, je nadšený.

Cestou ze skladu jsme to vzali přes Hornbach. Tolik krásných kytek!Komoda je jak nová. Uzamykatelná. Mám z ní obrovskou radost.
......

Posledně jak jsem básnila o Urban Jungle , našla jsem si BLOG a instagram chlápka, co tuhle komunitu založil. Má doma mrtě věcí, sošek, váziček, kytek, obrazů...na úklid asi trochu nepraktické, ale je na co koukat.
No a taky komodu a String nad ní. 
Obecně to vypadá, že komunita kolem kytek má jeden společný znak. Rozhodně nejsou minimalisté. Stejně jako jejich byty přetékají kytkami, tak přetékají dalšími dekoracemi. Koho mi to jen připomíná, že Olívko ?

14 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Tohle se snad uklidit ani nedá :-)! Nebo mají nějaký tajný recept na domácnost bez prachu, já jeden den utřu a za 2 dny už ho tam opět jasně vidím, pak to vydržím ještě tak 3 dny, ale to už je vidět snad i ode dveří. Pořád mně vrtá hlavou, jestli je to tak všude. Hana M.

Soňa Malinová řekl(a)...

Práší se všude, jen ty intervaly mezi utíráním prachu jsou o dost delší:)

Mode de boulangerie řekl(a)...

Anooo, to jsem já 🤣 a prach utírám jako všichni ostatní. Obetřu ty věci, pak police komody...a zas to dám zpátky. Nechápu, že nad tím někdo bádá. Bydlím, jak bydlím a zvládám si tam i uklidit. 😆😊

Anonymní řekl(a)...

No až si Olívka pořídí děti,tak taky možná bude šťastná,že přežije den a na prach si ani nevzpomene. A pochopí,že někteří(některé-hlavně matky s dětma) bádají nad tím,jak za den všechno zvládnout a sem tam i uklidit...:-).
Zdar.
Magda

Anonymní řekl(a)...

Tiež mám doma džungľu, roky rokuce a nepozastavujem sa nad tým. Dekorácie nie, iba minimálne, ale kvetov kooopec. 4x ročne ich tie menšie sprchujem, veľkým utieram prach z listov. A moja svokra a švagriná? Obe majú doma takmer botanicke záhrady. Aj s deťmi. A tak si žijeme:) mari

Soňa Malinová řekl(a)...

Nějak se nám ta duskuse zvrhla na téma úklid a já tak doufala, že mi někdo skříňku pochválí:))

Mode de boulangerie řekl(a)...

Magdo, vy jste srandistka. :D :D :D Já vás asi zklamu, ale jsou věci, které si nevyzkouším!

Notes řekl(a)...

Skrinka naaaadherna!:)

Jana řekl(a)...

Skříňka je krásná,ale na tom místě mi přijde borok osamocená. Víc bych ji kolem zabydlela, na stěny např. Jinak je skvělá.

Soňa Malinová řekl(a)...

Už zabydluju. Přibouchla jsem na stěnu obraz, než přijdou poličky.

Anonymní řekl(a)...

Komoda vypada ohromne a vubec cely ten kout bajecne prokoukl. Zabydlovani se doladi postupne.

emili

Anonymní řekl(a)...

Milá Soňo,

komoda je nádherná, prostě boží. Léta tiše sleduju Váš blog, kochám se, mám ho za "odměnu" a jako útočiště před všelijakým internetovým balastem. A taky už pár let všem okolo říkám, že sleduju jediné 2 blogy: Váš a Kuchařku pro dceru (které se povedlo, že po 40ce vařím a dopadne to dobře:-). A teď se to koukám propojilo:-).

Mějte se krásně

Bohdana

Anonymní řekl(a)...

Komoda krásná, kytky krásný, bravo!

Soňa Malinová řekl(a)...

To už je mnohem lepší:) Děkuju. Letos těch předělávek bude doufám více.