neděle 2. září 2018

Po půlročním váhání ...
...jsem si koupila Macbook Pro.
Do teď jsem každý týden v úterý a v pátek balila stolní Mac do deky, tašky IKEA a vyrážela do galerie. Pokaždé jsem trnula, kde s tím majznu. ( iMac má všechno zabudované jen v monitoru, ale i tak se pronese
Samozřejmě mám zálohu jen na Time Machine a pár věcí na Dropboxu.

Každý rozumný člověk si zálohuje na cloudu, ale já jsem v tomhle hrozně přízemní. Jak nemám v ruce hardware, mám pocit, že to nemám pod kontrolou. Dilema jaký zálohový disk vybrat. 

Mac book krásný, jen nevím, jak přenést data z iMacu. Připojená ke stejné síti, nastavení přenášení dat správně a stejně se nenašli. Možná iMac žárlí a nechce se dělit.  

7 komentářů:

Lenka Hrubá řekl(a)...

Soňo, taky si radši občas dělám hardware zalohy, ale cloud je nejlepší věc, protože se ti vše automaticky synchronizuje jakmile se připojí na wifi, mám počítač propojený i s telefonem, takže můžu psát příspěvek na blog na počítači a rovnou tam vkládat fotky z telefonu a nemusím nic nikam kopírovat (mám předplacený GoogleDisk) a můžu si cokoliv otevřít klidně i na cizím počítači. Je to fajn věc tahle hi-tech technologie ;-)

Anonymní řekl(a)...

Soni, já vůbec nevím o čem píšete.....:-):-):-).Co se týče Pc jsem asi 100let za opicema. Ale mám Vás ráda...
Katka :)

Martin Dušek řekl(a)...

Myslím, že tohle by mohlo pomoci. Bod po bodu a ono to půjde... :)

Martin Dušek řekl(a)...

Aha ještě ten odkaz: https://support.apple.com/cs-cz/HT204350

Mode De Boulangerie řekl(a)...

Soni, já taky nevím, o čem píšeš, ale Macbook je tuze krásný! Slušíte si.

Soňa Malinová řekl(a)...

Děkuji za odkaz Martinovi. Nakonec jsem se na celé přetahování dat vykašlala a udělala dobře.Už na Macbooku jedu a je to skvělé.

sai řekl(a)...

360 root apk
360 root