pondělí 25. dubna 2016

Podepsané jako ve školce.

Před dvěmi lety jsem měla s Davidem stejnou váhu . Letos Borkovi dorostla noha do mé velikosti a oba jsme si koupili boty z H&M.
Za 390,- no nekup to.
Jo a koupila jsem si tašku. Pořád koukám na blogerky a jejich hand made tašky, ale já potřebuju tašku jenobarevnou. Dokonce i vzorovaná podšívka by mi vadila.
Ale tuším, že si něco koupím  od Jany Grešákové   ,  až se uvidíme v červnu na akci ORANJEéé
I když její blog je převážně o  kabelkách, není  to o její sebeprezentaci. Na to jsem dost háklivá.
Jani, těším se na tebe. Doufám, že budu prodávat keramiku hned vedle tebe.

Oranjéé pořádá  můj kamarád Josef Janeček , které je neuvěřitelný nezmar. Gurmán, takže vždycky musí mít na místě spoustu dobrot a dobrou kávu. Je majitel reklamky, tím pádem všechno kolem toho má skvěle ošéfované. Motivátor, milovník umění, megaloman, co umí věci dotáhnout do konce. Stojí ho to spoustu peněz a energie, ale vypadá, že z toho má radost.

Kdybyste šli kolem, stavte se na kus řeči.

Letošní akcí ORANJEééé navazujeme na loňskou výsadbu stromů v zámeckém parku. Jak jsme si předsevzali, každý rok představíme jeden ze států, který je v parku zastoupen zasazeným stromem. 
Jako první stát v neformální atmosféře představíme Nizozemské království, jeho tradice a zvyky. Protože je národní barvou nizozemska oranžová, přirozeně ladíme celou akci do oranžové barvy a odtud se vzal i její název: ORANJEeee se ponese v duchu nejvetšího nizozemského svátku - oslav Dne krále.

Nizozemci jsou známí jako národ obchodníků, proto bude součástí programu velký bleší trh.


7 komentářů:

Jana řekl(a)...

Soni a já se těším na tebe!

Anonymní řekl(a)...

Tam bude známých tváří! Asi tam budu muset skočit to omrknout ;-) Terka

Vendulina řekl(a)...

Prosím prosím, odkudpak máte tu tašku? Myslím že ji nutně potřebuju:)

Janka řekl(a)...

Prosím odkud je taška tu nutně potřebujii :-) děkuji

Marcela - Nordic Passion řekl(a)...

Botky i taska super:-). M.

Soňa Malinová řekl(a)...

Holky, taška je z Reserved
http://www.reserved.com/cz/cz/woman/oo629-59x/bag-with-detachable-strap

Veronika řekl(a)...

Sebeprezentace je jeden z důvodů, kdy se mi oči křiví nad řádky rádoby svižné svěží nenucené... reklamy na sebe. A pokud se do toho přimíchají děti... Proto těch blogů, které sleduji, je čím dál tím PÁR... : ). A už to se mnou došlo tak daleko, že akce zatížené přítomností dravých, plíživě expanzivních nenavštěvuju a s pocitem svobody, že NEJDEM, sedíme doma v kanafasu a dlouze hledíme do korun stromů.