středa 27. května 2015

Tady jasný důkaz...

...jak funguje marketing na blogu, aniž by to byl záměr nebo kalkul.Pondělí jsem zahlédla Vladimíru, u Lucie Zpátky ve hře. A už to mám doma. Díky!Tady   rozsáhlejší studie, jak firmy oslovují blogerky. Zatím se tomu úspěšně bráním.
Ale až mi někdo nabídne za recenzi Applu Macbook, asi neodolám:)

V článku se píše o 100% zásahu do oblastí, kam marketing nemůže. Tak snad tam, kde je to třeba.

9 komentářů:

Pondělí řekl(a)...

No jo, je to zajímavý... Každý si tohle asi dřív nebo později musí zvážit sám, kam marketing pustí nebo nepustí. Já mám svoji práci, která s blogem nemá nic společného, baví mě a docela dobře mě živí. Blog mám pro radost, uvolnění. Takže tam žádný marketing zvenku nepouštím. To, co na svém blogu mám, jsem si našla, přečetla, koupila... sama. Nechci tím ale říct, že by to ti, kdo si na svůj blog marketing pustili, dělali špatně, to vůbec ne. Jen mi přijde vůči čtenářům fér, aby to bylo přiznané. Toť moje úvaha :-)
A jsem zvědavá, jak se Ti bude líbit Vladimíra...

Pondělí řekl(a)...

Jo a já se zase na Tvoje blogové doporučení pustila do Emila Hakla :-)

Lucie Konečná řekl(a)...

Mně nikdo nic nenabízí. Zrovna uvažuju, že o tom na blog napíšu, protože mi přišlo hrozně zajímavý, že nejsem pro obchodování zajímavá. Ale rozumím tomu. Na Vladimíru se chystám, teď mám Johna Boka. Hodně zajímavý.

Ola řekl(a)...

V Americe se dá blogováním solidně uživit, moje švagrová dostává pravidelně od různých firem balíčky s věcmi na recenze apod. plus umisťuje na blog reklamu, za kterou si nechá platit. To by se mi líbilo :)

Anonymní řekl(a)...

Soňo a Pondělí, Lucie
pro mě je blog plný reklam a recenzí nezajímavý a tuctový. Většinu těch nesmyslů a zbytečností člověk nepotřebuje a firmy sázejí na to, že když je nějaká oblíbená blogerka dá na blog, hodně jejích příznivců si to hned letí koupit, dobrej marketingovej tah(napadla mě zrovna třeba firma Nordicday, Bellarose). Nejde mi o to, že z toho něco má blogger, ale o to, že se tím akorát víc a víc podporuje výroba cetek, hadrů a zbytečností(viz fashion blogy..) a tím pádem se podporuje i hodně nefér průmysl, dadvýroba a nadprodukce hovadin, co si lidé koupí třeba jen proto, že to viděli u někoho, koho si myslej že znaj, protože denně čtou jeho blog -blbost!
Blog je pro mě osobně deník a místo, kde bloger zapisuje své zážitky a osobní zkušenosti, jakmile je to podporováno nějakou firmou(ať už přiznaně nebo ne) přestává se mi líbit.
Osobně blog nepíšu.
P.

hanele řekl(a)...

Byla jsem teď na EKG s Rudišem a Malijevským, kde Čerepková byla hlavní náplní večera - autorka knihy říkala, jak to celé vznikalo, bylo to moc zajímavé! Když by člověku nabízeli to, co milujeme, tak bych snad zase blog odsoukromila :)

Kač řekl(a)...

Tak s knihama jsem na tom stejně "špatně" jako Vy, nejvíc jich kupuju po návštěvě tohoto blogu a blogu ...zase ta Lucie :))

Anonymní řekl(a)...

Jsem na tom stejně. Od tebe Soňo mám doma Polenici, od Pondělí Suzanne Renaud. Pa. Mirka

Unknown řekl(a)...

2015-12-30 leilei
ray ban wayfarer
kate spade
louis vuitton handbags
air jordan 4
louis vuitton
jordan shoes
canada goose uk
fitflops uk
ed hardy
adidas wings
adidas gazelle
ray ban sunglasses
true religion outlet
montblanc pens
tiffany and co
mcm handbags
coach factory outlet online
jordan retro 13
mizuno running shoes
michael kors handbags
cheap ugg boots
north face jackets
coach factory
louis vuitton handbags
ugg outlet
michael kors outlet
michael kors
mcm handbags
ugg boots for sale
air max 90
air jordan shoes
new balance shoes
coach outlet online
true religion jeans
louis vuitton borse
air jordan femme
coach factorty outlet online
ralph lauren pas cher
michael kors outlet
jordan 3 white cenment