úterý 22. září 2009

Bobek na sezení

Událostí z minulého týdne je tolik,že nevím o čem dřív psát.O tom, jak jsem jela na natáčení, ztratila se a rozbrečela. Nebo jak se mi vylila barva na stěnu (5 litrů) do auta . Jak bylo v Kunštátě a koho jsem potkala. Že jsem vymyslela první kus nábytku, který se nešroubuje ani nelepí, jen se do sebe zasunuje a všem se moc moc líbí. Jak mě chytli policajti .O snech, které se mi zdají nebo se zdám já druhým.
Vyhrál to bobek:
Střih na bobek je jednoduchý.Obkreslete malý lavor na látku. Ustřihněte pás látky (většinou bývá šíře 140 cm) a pak na jakémkoliv místě kruhu začněte přišívat pás látky.Co bude přebývat ustřihněte.Všijte zip. Naplňte slupkami od pohanky.
Komu se chce, může vyšít na bobek dekor. Jako třeba já: ,,Hýčkej si svou zadnici".Napište mi, který příběh chcete ,,slyšet" a příští příspěvek bude o tom.

9 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Bobek je super, sem si vyžádala od svého manžela (jééé :) )šicí stroj na vánoce. Napiš o tom, proč tě zastavili policajti.
cimi

Gralińka řekl(a)...

já chci vědět proč si děláš polštář zrovna s tímto nápisem :))

Soňa řekl(a)...

Původně to mělo být: ,,Měj ráda svou zadnici" Dva významy.Aby člověk sedal na něco,co ho netlačí. A aby ženský nezapomněly mít rády rozměry svých pozadí,ať jsou jakákoliv.
Jenže v angličtině to prý zní dost divně.

Anonymní řekl(a)...

Já bych chtěla vědět jak bylo v Kunštátě a proč jste se rozbrečela, když jste se ztratila.Děkuji Lenka

Jana řekl(a)...

Hýčkej si svou zadnici! Bobek je bezva, ale tenhle nápis bych si měla dát spíš na rotoped. :-)
Piš o čemkoliv, o čem tě bude bavit psát. Mně by zajímal ten nábytek a policajti - ale ne jak tě chytli, spíš jak tě pustili. :-)

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, o nábytku nepiš, ten si patentuj a pak rozjeď velkovýrobu;o)))A pokud se nemůžeš rozhodnout, které téma napsat tak napiš postupně všechny, nečiní-li ti to problémy rozbalit vše před všemi. Ať už zvolíš jakékoliv téma bude to jen tva volba a ta je přeci nejdůůůležitější.
Hanka

J řekl(a)...

ja bych si rada precetla o vsem :))

Anonymní řekl(a)...

Tak mě zajímá nábytek.

A taky proč ten nápis musí být anglicky.

A taky kde jste vzala tolik šlupek.

A kolik to celé váží.

A jestli vám tady na blogu můžu tykat.

Michaela (ta co sem dycky píše jako anonym)

Soňa řekl(a)...

Příští týden jdu nábytek hezky nafotit a pak určitě napíšu o něm celý článek.
Tykat mi Míšo můžeš. Blogová komunikace vždycky k tomu tíhne.Taky jsem začala tykat častým dopisovatelkám a nebo se fikaně oslovení vyhýbám:-)))
Pohanka se kupuje na netu a je jí třeba tak 5 kg.Já mám pohanku ze starých bobků,které jsem koupila před 8 lety.
Angličtinu miluju na všem a všude.A tak strašně bych chtěla umět anglicky!