sobota 11. března 2023

Za kulturou

 D. mě vyvezl za intenzivního deště na Válovky do GASK . V Kutné Hoře krásně. Výstava nádherná. Po tomto dojmu bylo těžké vstřebat ještě stálou expozici. Tak snad ještě někdy.7 komentářů:

hana.kubikova řekl(a)...

Právě jsem dočetla knihu o Jitce Válové:-) http://naskokjinam.blogspot.com/2023/03/marcela-pechackova-jitka-valova-byly.html?m=1

Lali řekl(a)...

Mate super vlasy!

Soňa Malinová řekl(a)...

Hanko, moc hezká recenze na knihu.

Soňa Malinová řekl(a)...

Lali, děkuji. Asi u těch krátkých chvíli zůstanu.

Anonymní řekl(a)...

Moc Vám to sluší!

Soňa Malinová řekl(a)...

Děkuji.

Larisa řekl(a)...

Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.