neděle 7. března 2021

Velká rozhodnutí

Řeším  teď( spíš nárazově)  nové webové stránky. Velký krok, velká změna. Mám pocit, že zahazuju všechno, co jsem roky budovala, ale je to spíš pocit a neznalost propojování starých adres s novými. Mám tolik webových stránek, že se nakonec nestarám ani o jedny. (kromě blogu a keramiky)

Tak si to shrňme:

www.malinovasona.com

www.keramikamalina.cz

www.malinadesign.com

www.krystalshop.cz

www.galeriekrystal.cz

Filipem jsme došli k tomu, že  to všechno scucneme do jednoho ( kromě galerie) 

Z pěti webovek, které mají hosting na různých místech a mají různé redakční systémy, mi zůstanou dvě. ......

Kousek od našeho domu otevřeli dva kluci truhlářskou dílnu. Deset minut pěšky. Můžu jim plánky nosit osobně. Umí úplně všechno, na co si vzpomenu. 
.....

David po měsíci skončil ve firmě na výrobu nábytku. Moc ho to bavilo, ale majitel s ním totálně vydrbal. Dal mu o 10 tisíc méně a ani výhledově by to nebylo lepší, takže mu David řekl na shledanou. Tahle doba moc nenahrává pracovním příležitostem, ale nemám obavu, že by nakonec nenašel stálou práci. V hledání je dost aktivní a v mezičase dělá brigády. Momentálně i v domě mojí klientky. Za tři dny udělali s elektrikářem  komplet novou elektřinu v celém patře, včetně nového rozvaděče a přípravy pro klimatizaci. 
V pondělí nastupují zedníci. 
Prozřetelně jsem na začátku stavby svolala všechny profese ( elektrikář, vodař, zedník, podlahář, pán od klimatizace) . Spoustu věcí si hned řekli na místě, kdo co potřebuje a kdy nastoupí.

A tady ještě jedna fotka  z ,,plesu"


Šaty má Mája ze sekáče za stovku.6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Ja im tu mladosť až zavidim. Sú úžasní. DANA, 59r.

Soňa Malinová řekl(a)...

Mají krásný bezstarostný život a umí si ho užít.

Anonymní řekl(a)...

To je jistě velice rozumné rozhodnutí. Jen se bojím, že končí éra šťastného čtení blogu a nastává éra sofistikovaných webových stránek, kam prakticky, jako v několika podobných případech, víceméně přestanu chodit. Zdravím, Marie

Rou řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Soňa Malinová řekl(a)...

Nebojte, Marie, ono to pořád bude punk psaní. Jen mi to ulehčí práci a nervy.

Unknown řekl(a)...

a já budu doufat v úžasnou fotogalerii :-)Dáša