pondělí 12. září 2011

Bedýnky


Snad nejvíc k propagaci bedýnek přispěly BIO bedýnky. Výrobci zbystřili a začali vyrábět hezké kousky, aby nám už i to nakupování ,,chutnalo".
Marianne bydlení  (,http://bydleni.marianne.cz/kategorie/1/promeny.html ), jako vždy s předstihem , bedýnky propagovalo , ale pro jiný  užitný způsob .Včera jsem prolétla poslední díl Bydlení je hra a našla jsem v diskusi odkaz na hezké bedny. 
www.hen.cz
(proměna v Marianne bydlení )
Vzpomínám si, že jsem jednou byla doma u  P. S. z Trabandu (neptejte se mě, jak jsem se tam ocitla, sama nevím, bylo mi 15 a tehdy Traband ještě neexistoval ) a celou stěnu měli obloženou kovovými bedýnkami.Byly  s dírami. Snad určené k přepravě vajec v drůbežárně. Těžko říct.
Svobodovi byli určitě první v ČR, co objevili krásu beden na stěně:-))

PS: Zítra mám poslední možnost předplatit si MB se slevou. Jak se znám,tak to objednám až za týden.Jako to  dopadlo například s hlínou...ale to zas jindy.


5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

http://editarchitects.com/index.php/trh-the-box/

taky hezké... A kdyby ty výřezy (ventilace) byly jen tři , vypadalo by to jako tři vykřičníky v logu OSTRAVA!!!

Soňa řekl(a)...

o jej.ty jsou fakt krásné.

Anonymní řekl(a)...

Taky mám doma několik bedýnek,přeskakuju je i s jejich obsahem,někdy úspěšně:))Až bude po tom chaosu,tak třeba začnu nějaké i milovat:)) Asi ty s hračkama pro děti......co večer ochotně pojmou obsah celodenního hracího snažení.))) POMOC:)))T.

Simsalabim řekl(a)...

jeste (tusim) Ikat z ikea, preklizkove s kulatou dirou a kovovymi hranami, akorat chlap z jejich skladani nejak kolaboval :))
a ta moje charakteristika.. je celkem trefna, obvykle :) doufam ze budeme mit nekdy prilezitost i na delsi pokec :)

Soňa řekl(a)...

T: my už ani nebedýnkujeme.Lego je permanentně rozložené přes půl pokoje, protože vždycky je NĚCO rozestavěné, co se MUSÍ nutně druhý den dostavět.
SIM: to je skvělé,jak se zapojujete.přidám oba tipy na bedny.sejšn se rozhodně musí uskutečnit.