Nedávno jsem jen tak ze zvědavosti hledala na internetu jednu knihu a nakonec nákup deseti knih z různých antikvariátů.
Taky se obhajujete rčením :,, Peníze budou, my nebudem" ?
Kniha Poznámky k tvorbě od Karla Čapka je naprostý skvost.
Krátké úvahy na téma moderní umění, divadlo, literatura.
Oba bratři výjimeční.
Velká monografie Nejskromnější umění je kniha, kterou jsem sháněla. I když použitá, ukrutně drahá. Kniha se odkazuje na původní knihu Josefa Čapka. Ta malá červená vlevo.
Tady ofocená krátká úvaha na téma literáti ve veřejném životě a proč se o něj nezajímají. Můžete si za literáty dosadit blogeři, influenceři...
Nebýt diletant je velká výzva.
...a ještě jedna úvaha ,,Rozkoš tvrzení" na téma moderní obrazy. Není to skvělé?!
.........
Poslední týdny máme oba pracovně zhuštěné. Přesto se stalo tak nějak tradicí, že se večer sejdeme i s Borkem u stolu, jíme, povídáme si...je to moc fajn.
Zítra výlet do Brna . Oléé.





















