
čtvrtek 19. března 2009
Na návštěvě
(byla jsem u nich v den Valentýna a dostala jsem Valentýnký řízek)úterý 17. března 2009
Roční výročí blogu
S blogem je to jiné. Je to první výročí. A je skvělé vidět, co se všechno za ten rok událo.
Jen ve zkratce:
Tento rok mě bavil.
Většinu roku jsem byla unavená,ale šťastná.
Kromě keramiky čím dál více dělám design.
Začala jsem s textilem a taky jsem skončila.
Seznámila jsem se asi se 100 novými lidmi a proto se nedivte,že Vás nepoznávám.
Můj melír je čím dál bělejší a já jsem čím dál bledší.
Poprvé v životě jsem byla na pedikůře.
Byla jsem poprvé na plese a taky naposledy.
Mé děti jsou čím dál více kamarádi a ne soupeři.Díky Bohu!!!
Zjistila jsem,že některé věci lidem nevysvětlím,ani kdybych se na hlavu stavěla.
Počet návštěvníků blogu prudce vzrostl.
Jo! Začala jsem v Bydlení je hra a šíleně mě to baví.
Mnoho změn v mateřském centru.Možná až moc v krátkém čase.
Po letech zasévání , sklízím.
Přestala jsem se bát dělat kroky do neznáma.
Vyrobila jsem svou první skříň.
(Letos poprvé Silvestr na horách. A to jsem ještě nezačala slavit!)
Je docela možné,že za rok tento blog už existovat nebude,ale naše manželství doufám ano.Běžím koupit dátrek pro muže.
pondělí 16. března 2009
Přátelé

Před rokem jsem četla rozhovor v příloze Lidových novin s Richardem Krajčem.Škoda,že jsem si to nevystřihla.Při posledním koučingu jsme s Hanele nad tím polemizovaly.
Ptali se Richarda na přátele.Tehdy se mi zdála jeho odpověď dost drsná.Přátelit se může jen s těmi, kterým se stejně daří ,jak v profesním, tak osobním životě.Ostatní to neunesou a začnou závidět.
Kdyby udělali rozhovor se mnou,potvrdila bych to i popřela.Nedávno jsem četla úryvek z Bible: ,,Duše sytá,občerstvuje druhé...Víc než o penězích a úspěchu to může být i o tom, kdo je ,či není nasycený Bohem.Doufám,věřím,že přátelé zůstanou.
Naštěstí mám bratra,kterému se daří mnohem více.Staví si věžáky a domy.My big brother.
neděle 15. března 2009
Star wars
Takže Stars wars .Lepenka namáčená v lepidlu Herkules a nanášená na nafouknutý balónek.Ještě, že mám doma takové skladiště materiálu.
Druhý den jsem obětovala pracovní dobu a jela shánět sprej.

Výsledek: Karneval byl prý trapný. Málo soutěží.
V sobotu jsem začala s proměnou ložnice pro slečnu Milou. Dovezla jsem autem 20 ytongů a už se zdí sokl za postelí u stěny.Zajímavý prvek a zároveň odkládací plocha na budíka a knihy.

čtvrtek 12. března 2009
Dřevěné podlahy
Vypadá to,že jsem snad už našla konečně podlahy pro své klienty,které jsou cenově jakž takž, výrobce je blízko a podlahy jsou krásné. http://www.m-parket.cz/Vlastně jsem objevila další hezké věci,ale protože většinu použiju do dílů TV, nebylo by to překvapení.
Už dva dny koukám na nádherné lampy a vždycky, než se mi webovka rozbalí , si říkám, jestli se mi ještě budou líbit a jsou stále krásné.To jsem Vás napnula,že?
středa 11. března 2009
úterý 10. března 2009
Stolek
pondělí 9. března 2009
Víkend v Malenovicích
Portrétovka psa z ponožek,které jsme šily během klábosení u kafe.Výrobu psů zajistila http://www.3chovanecci.estranky.cz/ Je tam i odkaz na výrobu.Nábytek


čtvrtek 5. března 2009
Kupa práce zhuštěná do 20 minut.

Polštáře
Včera jsem bojkotovala ateliér.Za to jsem zaplatila všechny složenky,objednala se ke všem doktorům, kde jsem měla být už před čtvrt rokem,poslala balíky(začnu účtovat balné).V prostojích mezi plněním pračky jsem fotila polštáře,které jsem nechala ušít ze zbytků látek.Látky jsou ze zámoří,tudíž dražší, ale věřím ,že si majitele najdou.Látka je velmi kvalitní a hebká na dotek.












